אודות

דוקטור בר

דוקטור בר מספקת שירותי בר יצירתיים וחדשניים לאירועים החשובים שלכם.
החברה מעסיקה צוות אינטראקטיבי ומקצועי שיהפוך להם אירוע שגרתי לאירוע חלומי המשלב אלכוהול איכותי ועיצוב בר ססגוני.

החברה ביססה את עצמה בשנים האחרונות כחברה מובילה בתחום שירותי הבר לאירועים, בהיותה חדשנית, מקצועית ואמינה וביכולתה המרשימה לייצר לכם ולאורחים שלכם חוויה ייחודית ומרגשת שייתכן ולא פגשתם עד כה.

0
אירועים לוהטים
0
אנשי צוות מדליקים
0 +
שנים של שכרון חושים

בר לאירוע פרטי

בר לאירוע פרטי

אתם תחלמו. אנחנו נשתגע על זה. דוקטור בר מציע את כל האופציות לאירוע פרטי, גם אם אינו קונבנציונלי. דמיינו למשל, הצעת נישואין (כשהסיכוי להענות לה שואף ל-100 אחוז). כל החבר'ה מתכנסים, האישה המיועדת מצטרפת. אירוע שכזה, כמו כל אירוע, חייב להיות מוקפד ולהתחשב בכל הפרטים הקטנים: החל מהתזמון, התאמת המשקאות, העיצוב שמסביב ועד רמת הבוחשן. צוות הברמנים והמיקסולוגים שלנו הם השחקנים של האירוע שלכם. חתונה, מסיבה, יומולדת או בריתה – בדוקטור בר הכל ברמה.

בר לאירוע עסקי

בר לאירוע עסקי

אתם תספרו על האירוע, אנחנו נספק את הקונספט. כל אירוע עסקי הוא הפקה מבחינתנו: בין אם זה אקזיט של חברה, חילופי מנהלים, הרמת כוסית לחג או גיבוש בטבע. מה שתבקשו לו יהי – שירותי בר אלכוהול, בר מיצים טבעיים, בר שייקים או בר קפה במגוון מרקמים וצבעים. אתם תספרו על האירוע, אנחנו נספק את הקונספט. צוות הברמנים שלנו, החייכן ומסביר הפנים יעצים את החוויה שלכם. דוקטור בר מתמחה בחשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, על מנת שאחרון העובדים יבחין שמשקיעים בו.

הכירו את הצוות

דילוג לתוכן